Skip to main content
Nezaradené

Všetko o projekte Vila Magurská na webe

By 5. apríla 201931 mája, 2019No Comments

Milí priatelia, vítame vás na webových stránkach projektu bytového domu Vila Magurská. Vytvorili sme pre vás webovú komunikačnú platformu, pretože chceme byť voči vám maximálne otvorení a poskytnúť vám korektné a relevantné informácie o projekte. Prostredníctvom webovej stránky vám dáme vedieť, čo máme nové, nájdete tu vždy aktuálne informácie o procesoch, o projekte ale aj odborné pohľady na rôzne témy súvisiace s projektom.

V aktuálnej fáze bude webová stránka slúžiť na predstavenie budúceho projektu. Aj preto, aby sme uviedli nepravdivé a zavádzajúce informácie, na pravú mieru. Preto, ak máte otázky, neváhajte sa nás opýtať. V ďalšej fáze budeme postupne pridávať ďalšie dôležité informácie aj pre záujemcov o bývanie v bytovom dome.

Ak nebudete sledovať stránku pravidelne, nevadí, žiadne podstatné informácie vám neuniknú. Po vašom zaregistrovaní cez kontaktný formulár, vám budeme jedenkrát do mesiaca zasielať do vašej emailovej schránky elektronický newsletter s novinkami a dôležitými informáciách o projekte.

Chceme byť v kontakte s vami, obyvateľmi žijúcimi v okolí projektu, aktívnymi občanmi, ale aj budúcimi majiteľmi bytov. A, samozrejme, chceme si získať vašu dôveru. Zodpovednosťou, korektnosťou a otvoreným prístupom. Chceme byť dobrým susedom.